DUREL FARMA, 2016 yılında İstanbul’da kurulan ve kozmetik alanında faaliyet gösteren “Pazara kaliteli ürünler sunmak ve müşterilerine kaliteli hizmet vermek” misyonuyla, “Kozmetik Sanattır” sloganıyla ve güçlü paydaşlarıyla, kozmetik pazarında söz sahibi olmayı hedefleyen, usul, esaslar ile, yasa ve yönetmeliklerle ilgili etik değerlere tam bir bağlılık içinde kalite yönetimini esas almaktadır.

Firmamızın halen kozmetik pazarına sunduğu ürünler “QUALYNS” markası adı altında toplanmıştır. Bu ürünler güneş koruyucu ürünlerinden İntim’e, lazer epilasyon sonrası bakım ürünlerinden, maske çeşitlerine cilt bakımı ve beyazlatıcı kremlere kadar çeşitlik arz etmektedir.
Kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra Kanada, Güney Kore, İspanya, Danimarka ve Almanya’dan tek yetkili distribütörlüklerimiz mevcuttur. Bu ürünlerimizle; Tıbbi estetik uygulama yapılan klinikler ile güzellik merkezlerine hizmet vermekteyiz.

Tıbbi Medikal alanda Nörolog ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı doktorların kullandığı Myoguide EMG Stimulatör cihazının Türkiye ve Ortadoğu distribütörüdür.

Firmamız İstanbul Sahrayı Cedid’de faaliyet göstermektedir. İstanbul’da kendi personeli ile hizmet vermekte olup aynı zamanda yetkili bayileri aracılığı ile Türkiye’nin her tarafına hizmet vermektedir.

Qualyns

 

CLEO COLORS

 

PRESSENSA

 

MED B